align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 27.10.18
   TEKMA: Sava Kranj - Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Žagar Grega
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Duraković Nicolas (K)
  3  Tadina Miha
  5  Arzenšek Lovro
  6  Elkasović Alen
  9  Primožič Maj
  10  Kondić Sergej
  12  Kordič Aljaž (V)
  13  Gorenc Tim
  15  Saje Jan
  17  Cvek Andrej
  20  Kutnjak Mark
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Fister Maks
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Kajdiž Naj
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  13  Topić Nejc
  14  Pretnar Aljaž
  15  Mohorič Gal
  16  Maltar Žiga
  17  Knežević Andraž
  18  Potočnik Matija
   TRENER
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   0 : 1 7 - Valjavec Enej (20')
   0 : 2 10 - Ikač Lazar (26')
   0 : 3 10 - Ikač Lazar (31')
   0 : 4 10 - Ikač Lazar (70')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Maltar Žiga
       7 - Valjavec Enej
  50'     15 - Mohorič Gal
       9 - Kajdiž Naj
  55'     14 - Pretnar Aljaž
       8 - Notersberg Tim
  65'     13 - Topić Nejc
       6 - Kolenc Miha
  71'     18 - Potočnik Matija
       10 - Ikač Lazar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan