align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 27.10.18
   TEKMA: Visoko-Preddvor - SIJ Acroni Jesenice 2 : 6 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Globočnik Enej (V)
  2  Ambrož Miha
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Mohorič Rok Robert
  6  Jelovčan Luka
  9  Šink Mitja (K)
  11  Zager Maks
  14  Štern Klemen
  15  Beton Nejc
  17  Vodeb Lenart
  19  Perdan David
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  3  Bilbija Uroš
  6  Kadirić Edin
  7  Ušćuplić Sandin
  8  Krajnović Admir
  10  Medja Mark
  11  Živanović Igor (K)
  14  Gorinjac Denis
  17  Podgoršek Aljaž
  18  Lemeš Alen
  19  Perović Filip
  Rezervni igralci
  3  Hribernik Žiga
  20  Marušič Miškov David
  Rezervni igralci
  13  Kerić Arnes
  20  Bullakaj Patrik
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 5 9 - Šink Mitja (72')
   2 : 6 9 - Šink Mitja (79')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 6 - Kadirić Edin (40')
   0 : 2 14 - Gorinjac Denis (44')
   0 : 3 19 - Perović Filip (48')
   0 : 4 13 - Kerić Arnes (62')
   0 : 5 10 - Medja Mark (66')
   1 : 6 6 - Kadirić Edin (75')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    4 - Špehar Pajk Timotej (44')
    5 - Mohorič Rok Robert (70')
   SIJ Acroni Jesenice
    20 - Bullakaj Patrik (70')
    18 - Lemeš Alen (78')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  51'     20 - Marušič Miškov David
       14 - Štern Klemen
  60'     3 - Hribernik Žiga
       15 - Beton Nejc
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  28'     13 - Kerić Arnes
       7 - Ušćuplić Sandin
  53'     20 - Bullakaj Patrik
       14 - Gorinjac Denis
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan