align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 03.11.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Tržič 2012-Naklo 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kajdiž Naj
  7  Valjavec Enej (K)
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Mohorič Gal
  11  Kasapović Ken
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V,K)
  2  Kovačevič Aljoša
  3  Ažman Mark
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Martin
  9  Neković Annan
  10  Marjanica Robert
  16  Stojčević Kristjan
  17  Slabe Nejc
  21  Hamzić Dino
  22  Pogačnik Aljaž
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga
  13  Topić Nejc
  14  Pretnar Aljaž
  16  Potočnik Matija
  17  Knežević Andraž
  18  Kolenc Miha
  Rezervni igralci
  13  Aljančič Domen
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 3 - Janc Matija (3')
   2 : 0 11 - Kasapović Ken (39')
   3 : 0 9 - Fister Maks (70')
   4 : 0 11 - Kasapović Ken (73')
   5 : 0 16 - Potočnik Matija (80')
   Tržič 2012-Naklo
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Tržič 2012-Naklo
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  47'     17 - Knežević Andraž
       4 - Pernuš Matej
  54'     16 - Potočnik Matija
       6 - Kajdiž Naj
  54'     14 - Pretnar Aljaž
       10 - Mohorič Gal
  58'     13 - Topić Nejc
       2 - Miličić Eržen Nejc
  70'     12 - Karun Žiga
       1 - Pivk Luka
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  48'     13 - Aljančič Domen
       21 - Hamzić Dino
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan