align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 03.11.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Visoko-Preddvor 10 : 1 (4 : 1)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik: Žumer Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  11  Alič Tristan
  17  Lesar Matic
  18  Štravs Andraž
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Mohorič Rok Robert
  6  Jelovčan Luka
  7  Damjanović Miralem
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  11  Zager Maks
  14  Štern Klemen
  16  Sirc Rudi Aleksander
  17  Vodeb Lenart
  Rezervni igralci
  8  Kastelec Mirjam
  14  Pejanović Nik
  16  Japić Edi
  Rezervni igralci
  2  Ambrož Miha
  12  Globočnik Enej (V)
  15  Beton Nejc
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 11 - Alič Tristan (7')
   2 : 0 11 - Alič Tristan (9')
   3 : 0 6 - Bratož Gaber (12')
   4 : 1 7 - Bajt Maj (26')
   5 : 1 11 - Alič Tristan (43')
   6 : 1 10 - Pipp Jan (49')
   7 : 1 9 - Šantl Tristan (54')
   8 : 1 4 - Japić Dino (67')
   9 : 1 11 - Alič Tristan (71')
   10 : 1 6 - Bratož Gaber (78')
   Visoko-Preddvor
   3 : 1 16 - Sirc Rudi Aleksander (20')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Kastelec Mirjam
       17 - Lesar Matic
  51'     16 - Japić Edi
       2 - Debeljak Žiga
  56'     14 - Pejanović Nik
       3 - Vrečič Tim
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Beton Nejc
       7 - Damjanović Miralem
  58'     20 - Marušič Miškov David
       14 - Štern Klemen
  58'     12 - Globočnik Enej
       1 - Krmavnar Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan