align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 10. krog 03.11.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Sava Kranj 2 : 3 (2 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kerić Arnes (V)
  3  Nikše Nik
  4  Kovač Erik
  6  Krupić Edvin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  10  Medja Mark
  11  Živanović Igor (K)
  14  Gorinjac Denis
  17  Podgoršek Aljaž
  20  Lemeš Alen
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Gorenc Tim
  4  Tadina Miha
  5  Arzenšek Lovro
  7  Bojić Igor
  8  Saje Jan
  10  Kondić Sergej
  11  Cvek Andrej
  12  Kordič Aljaž (V)
  15  Primožič Maj
  17  Duraković Nicolas (K)
  19  Zupan Gal
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  9  Salihović Leon
  13  Kutnjak Mark
  20  Perhoč Erik
  22  Elkasović Alen
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 2 7 - Perović Filip (25')
   2 : 2 7 - Perović Filip (29')
   Sava Kranj
   0 : 1 15 - Primožič Maj (4')
   0 : 2 17 - Duraković Nicolas (20')
   2 : 3 7 - Bojić Igor (54')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
    20 - Perhoč Erik (66')
    9 - Salihović Leon (79')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  49'     9 - Salihović Leon
       15 - Primožič Maj
  54'     20 - Perhoč Erik
       19 - Zupan Gal
  69'     13 - Kutnjak Mark
       3 - Gorenc Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan