align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 30.03.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 0 : 11 (0 : 7)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  2  Kadirić Edin
  3  Bilbija Uroš
  4  Čampara Ajdin
  5  Podgoršek Aljaž
  6  Krajnović Admir
  7  Živanović Igor (K)
  8  Medja Mark
  9  Perović Filip
  10  Kerić Arnes
  11  Ušćuplić Sandin
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Potočnik Matija
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
  Rezervni igralci
  13  Lemeš Alen
  14  Kaltak Vahid
  15  Agić Armin
  16  Drole Jakob
  17  Veseli Besim
  18  Jelić Toni
  Rezervni igralci
  13  Topić Nejc
  14  Pretnar Aljaž
  15  Mohorič Gal
  16  Kajdiž Naj
  17  Knežević Andraž
  18  Jerman Žiga
  19  Maltar Žiga
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Zrnić Žarko
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Ikač Lazar (9')
   0 : 2 6 - Kolenc Miha (15')
   0 : 3 10 - Ikač Lazar (17')
   0 : 4 6 - Kolenc Miha (19')
   0 : 5 10 - Ikač Lazar (29')
   0 : 6 10 - Ikač Lazar (34')
   0 : 7 7 - Potočnik Matija (40')
   0 : 8 10 - Ikač Lazar (50')
   0 : 9 9 - Fister Maks (67')
   0 : 10 3 - Janc Matija (69')
   0 : 11 9 - Fister Maks (76')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    11 - Ušćuplić Sandin (12')
    17 - Veseli Besim (57')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  39'     14 - Kaltak Vahid
       11 - Ušćuplić Sandin
  41'     17 - Veseli Besim
       2 - Kadirić Edin
  62'     13 - Lemeš Alen
       4 - Čampara Ajdin
  73'     18 - Jelić Toni
       10 - Kerić Arnes
  78'     16 - Drole Jakob
       9 - Perović Filip
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Pretnar Aljaž
       7 - Potočnik Matija
  41'     16 - Kajdiž Naj
       8 - Notersberg Tim
  53'     13 - Topić Nejc
       2 - Miličić Eržen Nejc
  53'     17 - Knežević Andraž
       4 - Pernuš Matej
  53'     15 - Mohorič Gal
       10 - Ikač Lazar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan