align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 31.03.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Tržič 2012-Naklo 6 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik: Florjančič Karin
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Dermendžiev Dragan
  4  Idrizoski Edin
  5  Kasunić Bruno
  6  Maček Tilen
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  14  Kabashi Kujtim
  15  Stojanov Kristjan
  18  Sarafimov Andrej
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V,K)
  2  Kovačevič Aljoša
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Martin
  8  Frbežar Nik
  9  Marjanica Robert
  10  Ćosić Luka
  11  Krašovec Sebastjan
  14  Neković Annan
  16  Stojčević Kristjan
  20  Ažman Mark
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  7  Mehani Valdrin
  9  Jaklič Kristjan
  13  Grašič Martin
  17  Bexheti Ilber
  19  Oštir Nace
  Rezervni igralci
  13  Aljančič Domen
  18  Terziev Matevž
  19  Čibej Janez
  21  Hamzić Dino
  22  Pogačnik Aljaž
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 8 - Kolenović Dino (17')
   2 : 0 6 - Maček Tilen (36')
   3 : 1 9 - Jaklič Kristjan (67')
   4 : 1 13 - Grašič Martin (69')
   5 : 1 9 - Jaklič Kristjan (75')
   6 : 1 11 - Lukan Jan (77')
   Tržič 2012-Naklo
   2 : 1 10 - Ćosić Luka (38')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    14 - Kabashi Kujtim (53')
   Tržič 2012-Naklo
    11 - Krašovec Sebastjan (49')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  47'     9 - Jaklič Kristjan
       4 - Idrizoski Edin
  53'     13 - Grašič Martin
       14 - Kabashi Kujtim
  64'     7 - Mehani Valdrin
       3 - Dermendžiev Dragan
  68'     2 - Dagarin Benjamin
       5 - Kasunić Bruno
  80'     19 - Oštir Nace
       8 - Kolenović Dino
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  30'     18 - Terziev Matevž
       2 - Kovačevič Aljoša
  59'     22 - Pogačnik Aljaž
       11 - Krašovec Sebastjan
  63'     21 - Hamzić Dino
       7 - Štular Martin
  75'     19 - Čibej Janez
       20 - Ažman Mark
  80'     13 - Aljančič Domen
       9 - Marjanica Robert
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan