align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 02.04.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Britof 5 : 2 (3 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  6  Jelovčan Luka
  7  Vodeb Lenart
  8  Šink Mitja
  9  Šunkar Jaka
  10  Sajovic Domen
  11  Fuchs Nico
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
  18  Kabić Matija (K)
   Britof
Priimek in ime
  1  Lipavic Vid (V)
  2  Maček Aleš (K)
  6  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  8  Lončarič Teo
  9  Remic Jernej
  11  Perčič Nejc
  16  Kastelic Miha
  18  Kondić Milan
  20  Ahčin Nejc
  92  Kabashi Blend
  Rezervni igralci
  3  Ambrož Miha
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Grašič Enej
  12  Globočnik Enej (V)
  19  Perdan David
  20  Marušič Miškov David
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
  15  Galjot Tevž
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Britof
   Taneski Bojan
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 17 - Ajdovec Jan (12')
   2 : 1 11 - Fuchs Nico (20')
   3 : 1 11 - Fuchs Nico (25')
   5 : 2 7 - Vodeb Lenart (75')
   Britof
   1 : 1 9 - Remic Jernej (13')
   3 : 2 16 - Kastelic Miha (40')
   4 : 2 8 - Lončarič Teo (63') AG
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Britof
    6 - Rogelj Nejc (60')
    10 - Zadravec Žan (81')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Britof
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Grašič Enej
       10 - Sajovic Domen
  50'     4 - Špehar Pajk Timotej
       6 - Jelovčan Luka
  67'     19 - Perdan David
       9 - Šunkar Jaka
  75'     20 - Marušič Miškov David
       18 - Kabić Matija
  78'     3 - Ambrož Miha
       11 - Fuchs Nico
   Britof
  Minuta  Igralec
  67'     15 - Galjot Tevž
       8 - Lončarič Teo
  70'     10 - Zadravec Žan
       20 - Ahčin Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan