align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 11. krog 04.04.19
   TEKMA: Sava Kranj - Škofja Loka-Medvode 1 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik: Arvaj Martin
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Perhoč Erik
  3  Cvek Andrej
  4  Tadina Miha
  6  Saje Jan
  7  Duraković Nicolas (K)
  8  Kondić Sergej
  9  Primožič Maj
  10  Arzenšek Lovro
  11  Gorenc Tim
  13  Zupan Gal
  88  Pristov Matic (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  14  Alič Tristan
  16  Kimovec Maj
  20  Trdina Jaka
  Rezervni igralci
  5  Elkasović Alen
  12  Bajrović Ilhan
  Rezervni igralci
  10  Pipp Jan
  13  Pejanović Nik
  15  Mrkulić Tian
  17  Lesar Matic
   TRENER
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 9 - Primožič Maj (55')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Bajt Maj (43')
   1 : 2 20 - Trdina Jaka (62')
   1 : 3 20 - Trdina Jaka (74')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    4 - Tadina Miha (73')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  65'     5 - Elkasović Alen
       10 - Arzenšek Lovro
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  58'     10 - Pipp Jan
       6 - Bratož Gaber
  64'     17 - Lesar Matic
       9 - Šantl Tristan
  75'     15 - Mrkulić Tian
       14 - Alič Tristan
  75'     13 - Pejanović Nik
       2 - Debeljak Žiga
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan