align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 12. krog 06.04.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - SIJ Acroni Jesenice 8 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  14  Alič Tristan
  20  Trdina Jaka
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Sefič Patrick (V)
  4  Podgoršek Aljaž
  6  Kadirić Edin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  10  Medja Mark
  11  Živanović Igor (K)
  14  Kaltak Vahid
  15  Lemeš Alen
  17  Čampara Ajdin
  18  Jelić Toni
  Rezervni igralci
  2  Debeljak Žiga
  13  Pejanović Nik
  15  Mrkulić Tian
  16  Kimovec Maj
  Rezervni igralci
  3  Veseli Besim
  9  Ušćuplić Sandin
  16  Agić Armin
  20  Drole Jakob
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 14 - Alič Tristan (10')
   2 : 0 20 - Trdina Jaka (20')
   3 : 0 8 - Guzelj Žiga (32')
   4 : 1 20 - Trdina Jaka (46')
   5 : 2 14 - Alič Tristan (54')
   6 : 2 20 - Trdina Jaka (66')
   7 : 2 4 - Japić Dino (71')
   8 : 2 8 - Guzelj Žiga (77')
   SIJ Acroni Jesenice
   3 : 1 17 - Čampara Ajdin (40')
   4 : 2 14 - Kaltak Vahid (53')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     2 - Debeljak Žiga
       5 - Knežević Andrej
  41'     16 - Kimovec Maj
       9 - Šantl Tristan
  60'     15 - Mrkulić Tian
       10 - Pipp Jan
  65'     13 - Pejanović Nik
       3 - Vrečič Tim
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  54'     9 - Ušćuplić Sandin
       18 - Jelić Toni
  65'     16 - Agić Armin
       6 - Kadirić Edin
  68'     3 - Veseli Besim
       14 - Kaltak Vahid
  68'     20 - Drole Jakob
       7 - Perović Filip
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan