align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 12. krog 06.04.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Kajdiž Naj
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Dermendžiev Dragan
  4  Idrizoski Edin
  5  Kasunić Bruno
  6  Maček Tilen
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  14  Kabashi Kujtim
  17  Stojanov Kristjan
  18  Sarafimov Andrej
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Topić Nejc
  15  Mohorič Gal
  16  Potočnik Matija
  17  Knežević Andraž
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  7  Mehani Valdrin
  9  Jaklič Kristjan
  13  Grašič Martin
  15  Bexheti Ilber
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 10 - Ikač Lazar (82') 11m
   Zarica Kranj
   0 : 1 8 - Kolenović Dino (47')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    11 - Kasapović Ken (38')
    10 - Ikač Lazar (38')
   Zarica Kranj
    3 - Dermendžiev Dragan (38')
    14 - Kabashi Kujtim (69')
    7 - Mehani Valdrin (79')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
    7 - Mehani Valdrin (82')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Mohorič Gal
       7 - Kajdiž Naj
  53'     17 - Knežević Andraž
       8 - Notersberg Tim
  65'     16 - Potočnik Matija
       2 - Miličić Eržen Nejc
  72'     13 - Topić Nejc
       15 - Mohorič Gal
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  25'     13 - Grašič Martin
       6 - Maček Tilen
  50'     9 - Jaklič Kristjan
       4 - Idrizoski Edin
  66'     15 - Bexheti Ilber
       11 - Lukan Jan
  69'     7 - Mehani Valdrin
       14 - Kabashi Kujtim
  77'     2 - Dagarin Benjamin
       5 - Kasunić Bruno
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan