align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 12. krog 06.04.19
   TEKMA: Britof - Sava Kranj 3 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Česen Aleksandra
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Lipavic Vid (V)
  2  Maček Aleš (K)
  6  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  8  Lončarič Teo
  9  Remic Jernej
  11  Kabashi Blend
  16  Kastelic Miha
  18  Kondić Milan
  20  Ahčin Nejc
  92  Perčič Nejc
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Veseli Ensar (K)
  3  Sallahi Nderim
  4  Tadina Miha
  7  Duraković Nicolas
  10  Kondić Sergej
  11  Salihović Leon
  17  Perhoč Erik
  21  Jagodic Timon
  31  Elkasović Alen
  42  Bajrović Emre
  88  Pristov Matic (V)
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
  15  Galjot Tevž
  Rezervni igralci
  6  Jeršin Mark
  14  Kalabić Nikola
  16  Isufi Edonis
  19  Marjanica Antonio
  80  Knap Tibor
   TRENER
   Britof
   Taneski Bojan
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   STRELCI
   Britof
   1 : 2 7 - Kuzma Žan (32')
   2 : 2 7 - Kuzma Žan (56')
   3 : 2 9 - Remic Jernej (78')
   Sava Kranj
   0 : 1 11 - Salihović Leon (9')
   0 : 2 11 - Salihović Leon (23')
    11 - Salihović Leon (72') 11m
   OPOMINJANI
   Britof
    9 - Remic Jernej (44')
   Sava Kranj
    42 - Bajrović Emre (14')
    14 - Kalabić Nikola (71')
    4 - Tadina Miha (80')
    6 - Jeršin Mark (81')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  75'     15 - Galjot Tevž
       16 - Kastelic Miha
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Jeršin Mark
       2 - Veseli Ensar
  41'     14 - Kalabić Nikola
       42 - Bajrović Emre
  41'     16 - Isufi Edonis
       3 - Sallahi Nderim
  50'     19 - Marjanica Antonio
       31 - Elkasović Alen
  61'     80 - Knap Tibor
       88 - Pristov Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan