align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 12. krog 06.04.19
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Visoko-Preddvor 0 : 4 (0 : 0)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V,K)
  2  Kovačevič Aljoša
  5  Neković Annan
  6  Slatnar Klemen
  8  Frbežar Nik
  9  Marjanica Robert
  10  Ćosić Luka
  11  Krašovec Sebastjan
  20  Ažman Mark
  21  Hamzić Dino
  22  Pogačnik Aljaž
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Grašič Enej
  6  Jelovčan Luka
  7  Vodeb Lenart
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  10  Šunkar Jaka
  11  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
  Rezervni igralci
  13  Aljančič Domen
  18  Terziev Matevž
  Rezervni igralci
  3  Ambrož Miha
  12  Globočnik Enej
  18  Beton Nejc
  19  Perdan David
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 5 - Grašič Enej (52')
   0 : 2 10 - Šunkar Jaka (55')
   0 : 3 5 - Grašič Enej (57')
   0 : 4 20 - Marušič Miškov David (78')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    6 - Slatnar Klemen (29')
    22 - Pogačnik Aljaž (48')
    5 - Neković Annan (59')
   Visoko-Preddvor
    5 - Grašič Enej (54')
    20 - Marušič Miškov David (74')
    18 - Beton Nejc (76')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  56'     13 - Aljančič Domen
       20 - Ažman Mark
  58'     18 - Terziev Matevž
       21 - Hamzić Dino
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  58'     19 - Perdan David
       5 - Grašič Enej
  63'     18 - Beton Nejc
       6 - Jelovčan Luka
  68'     20 - Marušič Miškov David
       9 - Šink Mitja
  70'     3 - Ambrož Miha
       8 - Kabić Matija
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan