align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 13. krog 09.04.19
   TEKMA: Sava Kranj - Tržič 2012-Naklo 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Sallahi Nderim
  3  Perhoč Erik
  4  Cvek Andrej
  5  Arzenšek Lovro
  6  Saje Jan
  7  Primožič Maj
  8  Gorenc Tim
  9  Duraković Nicolas (K)
  10  Kondić Sergej
  11  Salihović Leon
  88  Pristov Matic (V)
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V,K)
  2  Kovačevič Aljoša
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Martin
  9  Marjanica Robert
  10  Ćosić Luka
  11  Krašovec Sebastjan
  14  Neković Annan
  16  Stojčević Kristjan
  20  Ažman Mark
  21  Hamzić Dino
  Rezervni igralci
  14  Zupančič Nik
  20  Elkasović Alen
  Rezervni igralci
  8  Frbežar Nik
  13  Aljančič Domen
  18  Terziev Matevž
  19  Čibej Janez
  22  Pogačnik Aljaž
   TRENER
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 11 - Salihović Leon (51')
   2 : 0 6 - Saje Jan (75') 11m
   Tržič 2012-Naklo
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    5 - Arzenšek Lovro (35')
   Tržič 2012-Naklo
    10 - Ćosić Luka (28')
    6 - Slatnar Klemen (45')
    8 - Frbežar Nik (79')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Elkasović Alen
       11 - Salihović Leon
  77'     14 - Zupančič Nik
       7 - Primožič Maj
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Frbežar Nik
       11 - Krašovec Sebastjan
  66'     22 - Pogačnik Aljaž
       7 - Štular Martin
  69'     18 - Terziev Matevž
       20 - Ažman Mark
  73'     13 - Aljančič Domen
       10 - Ćosić Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan