align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 13. krog 10.04.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  14  Alič Tristan
  20  Trdina Jaka
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Fister Maks
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Kasapović Ken
  10  Ikač Lazar
  11  Kajdiž Naj
  Rezervni igralci
  16  Kimovec Maj
  17  Lesar Matic
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Topić Nejc
  14  Pretnar Aljaž
  15  Mohorič Gal
  16  Potočnik Matija
  17  Jerman Žiga
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 4 - Japić Dino (58')
   2 : 1 9 - Šantl Tristan (62')
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Ikač Lazar (21')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    9 - Šantl Tristan (27')
    2 - Debeljak Žiga (29')
    20 - Trdina Jaka (51')
    1 - Plestenjak Nik (80')
   Šobec Lesce
    3 - Janc Matija (26')
    7 - Valjavec Enej (29')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
    20 - Trdina Jaka (78')
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Kimovec Maj
       14 - Alič Tristan
  79'     17 - Lesar Matic
       9 - Šantl Tristan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Jerman Žiga
       5 - Fister Maks
  74'     14 - Pretnar Aljaž
       2 - Miličić Eržen Nejc
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan