align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 13. krog 10.04.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Britof 5 : 2 (4 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik: Vesel Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kavčič Jan (V)
  2  Kaltak Vahid
  3  Bilbija Uroš
  4  Podgoršek Aljaž
  6  Kadirić Edin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  10  Medja Mark
  11  Živanović Igor (K)
  14  Lemeš Alen
  17  Čampara Ajdin
   Britof
Priimek in ime
  1  Lipavic Vid (V)
  3  Ahčin Nejc
  5  Maček Aleš (K)
  6  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  8  Lončarič Teo
  9  Remic Jernej
  11  Perčič Nejc
  17  Galjot Tevž
  18  Kondić Milan
  20  Kabashi Blend
  Rezervni igralci
  5  Kerić Arnes
  9  Ušćuplić Sandin
  13  Veseli Besim
  16  Agić Armin
  18  Jelić Toni
  20  Drole Jakob
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   Britof
   Taneski Bojan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 11 - Živanović Igor (13')
   2 : 1 2 - Kaltak Vahid (19')
   3 : 1 10 - Medja Mark (21') 11m
   4 : 1 7 - Perović Filip (30')
   5 : 1 4 - Podgoršek Aljaž (56')
   Britof
   0 : 1 7 - Kuzma Žan (3')
   5 : 2 3 - Ahčin Nejc (77')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Britof
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Britof
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  53'     18 - Jelić Toni
       7 - Perović Filip
  62'     16 - Agić Armin
       6 - Kadirić Edin
  62'     13 - Veseli Besim
       10 - Medja Mark
  62'     20 - Drole Jakob
       2 - Kaltak Vahid
  66'     5 - Kerić Arnes
       14 - Lemeš Alen
   Britof
  Minuta  Igralec
  68'     10 - Zadravec Žan
       18 - Kondić Milan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan