align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 13. krog 10.04.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Zarica Kranj 4 : 8 (0 : 3)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Grašič Enej
  7  Vodeb Lenart
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  10  Šunkar Jaka
  11  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
  19  Perdan David
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  4  Idrizoski Edin
  5  Sarafimov Andrej
  6  Dermendžiev Dragan
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Grašič Martin
  15  Oblak Aljoša
  17  Stojanov Kristjan
  Rezervni igralci
  3  Ambrož Miha
  6  Sirc Rudi Aleksander
  12  Globočnik Enej (V)
  16  Beton Nejc
  20  Marušič Miškov David
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  3  Bexheti Ilber
  9  Jaklič Kristjan
  18  Knavs Matic
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 3 9 - Šink Mitja (42')
   2 : 3 5 - Grašič Enej (56')
   2 : 4 2 - Mohorič Rok Robert (60') AG
   3 : 6 10 - Šunkar Jaka (70')
   4 : 6 10 - Šunkar Jaka (73')
   Zarica Kranj
   0 : 1 8 - Kolenović Dino (19')
   0 : 2 11 - Lukan Jan (36')
   0 : 3 7 - Kabashi Kujtim (37')
   2 : 5 7 - Kabashi Kujtim (62')
   2 : 6 7 - Kabashi Kujtim (66')
   4 : 7 9 - Jaklič Kristjan (77')
   4 : 8 9 - Jaklič Kristjan (78')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    8 - Kabić Matija (53')
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  61'     16 - Beton Nejc
       19 - Perdan David
  70'     20 - Marušič Miškov David
       8 - Kabić Matija
  78'     3 - Ambrož Miha
       9 - Šink Mitja
  78'     6 - Sirc Rudi Aleksander
       10 - Šunkar Jaka
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Jaklič Kristjan
       6 - Dermendžiev Dragan
  60'     2 - Dagarin Benjamin
       15 - Oblak Aljoša
  65'     18 - Knavs Matic
       8 - Kolenović Dino
  67'     3 - Bexheti Ilber
       7 - Kabashi Kujtim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan