align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 14. krog 13.04.19
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V,K)
  2  Kovačevič Aljoša
  7  Štular Martin
  8  Frbežar Nik
  9  Marjanica Robert
  10  Ćosić Luka
  11  Krašovec Sebastjan
  14  Neković Annan
  16  Stojčević Kristjan
  20  Ažman Mark
  21  Hamzić Dino
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kavčič Jan (V)
  3  Bilbija Uroš
  4  Podgoršek Aljaž
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  9  Ušćuplić Sandin
  10  Medja Mark
  11  Živanović Igor (K)
  14  Lemeš Alen
  16  Kaltak Vahid
  17  Čampara Ajdin
  Rezervni igralci
  13  Aljančič Domen
  18  Terziev Matevž
  19  Čibej Janez
  22  Pogačnik Aljaž
  Rezervni igralci
  2  Sefič Patrick
  13  Veseli Besim
  18  Jelić Toni
  20  Drole Jakob
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 0 21 - Hamzić Dino (25')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 7 - Perović Filip (31')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
   SIJ Acroni Jesenice
    17 - Čampara Ajdin (72')
    3 - Bilbija Uroš (79')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  53'     22 - Pogačnik Aljaž
       20 - Ažman Mark
  63'     13 - Aljančič Domen
       21 - Hamzić Dino
  74'     18 - Terziev Matevž
       16 - Stojčević Kristjan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  54'     18 - Jelić Toni
       9 - Ušćuplić Sandin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan