align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 14. krog 13.04.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko-Preddvor 6 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Pretnar Aljaž
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Kajdiž Naj
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Špehar Pajk Timotej
  5  Grašič Enej
  6  Jelovčan Luka
  7  Vodeb Lenart
  8  Kabić Matija (K)
  9  Šink Mitja
  10  Šunkar Jaka
  11  Fuchs Nico
  16  Križnar Žan
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Maltar Žiga
  14  Fister Maks
  15  Mohorič Gal
  16  Potočnik Matija
  17  Jerman Žiga
  Rezervni igralci
  3  Ambrož Miha
  12  Globočnik Enej (V)
  17  Beton Nejc
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Kajdiž Naj (9')
   2 : 0 2 - Miličić Eržen Nejc (32')
   3 : 0 7 - Valjavec Enej (45')
   4 : 1 16 - Potočnik Matija (65')
   5 : 1 16 - Potočnik Matija (67')
   6 : 1 3 - Janc Matija (80')
   Visoko-Preddvor
   3 : 1 10 - Šunkar Jaka (56')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    11 - Kasapović Ken (55')
   Visoko-Preddvor
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Fister Maks
       2 - Miličić Eržen Nejc
  55'     16 - Potočnik Matija
       10 - Ikač Lazar
  67'     17 - Jerman Žiga
       9 - Kajdiž Naj
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  10'     17 - Beton Nejc
       6 - Jelovčan Luka
  56'     20 - Marušič Miškov David
       7 - Vodeb Lenart
  70'     12 - Globočnik Enej
       1 - Krmavnar Rok
  73'     3 - Ambrož Miha
       11 - Fuchs Nico
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan