align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 14. krog 13.04.19
   TEKMA: Britof - Škofja Loka-Medvode 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  3  Ahčin Nejc
  5  Maček Aleš (K)
  6  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  8  Lončarič Teo
  9  Remic Jernej
  10  Zadravec Žan
  11  Kabashi Blend
  13  Čeferin Jakob
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  14  Alič Tristan
  16  Kimovec Maj
  17  Lesar Matic
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  13  Pejanović Nik
  15  Mrkulić Tian
   TRENER
   Britof
   Taneski Bojan
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Britof
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 5 - Knežević Andrej (3')
   0 : 2 9 - Šantl Tristan (25')
   0 : 3 14 - Alič Tristan (48')
   0 : 4 9 - Šantl Tristan (55')
   OPOMINJANI
   Britof
    11 - Kabashi Blend (53')
   Škofja Loka-Medvode
    8 - Guzelj Žiga (65')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Pejanović Nik
       2 - Debeljak Žiga
  41'     15 - Mrkulić Tian
       17 - Lesar Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan