align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 14. krog 13.04.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Sava Kranj 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Kolenovič Samir
   2. pomočnik: Florjančič Karin
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš
  4  Idrizoski Edin
  5  Sarafimov Andrej
  6  Dermendžiev Dragan
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic
  11  Lukan Jan
  13  Grašič Martin
  15  Oblak Aljoša
  17  Stojanov Kristjan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Zupan Gal
  3  Perhoč Erik
  4  Cvek Andrej
  5  Arzenšek Lovro
  6  Saje Jan
  7  Primožič Maj
  8  Bojić Igor
  9  Kondić Sergej (K)
  10  Salihović Leon
  11  Tadina Miha
  88  Pristov Matic (V)
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  3  Bexheti Ilber
  9  Jaklič Kristjan
  18  Knavs Matic
  Rezervni igralci
  14  Gorenc Tim
  20  Elkasović Alen
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 7 - Kabashi Kujtim (2')
   2 : 1 4 - Idrizoski Edin (73') 11m
   Sava Kranj
   1 : 1 5 - Arzenšek Lovro (57')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    9 - Jaklič Kristjan (80')
   Sava Kranj
    11 - Tadina Miha (76')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  55'     9 - Jaklič Kristjan
       6 - Dermendžiev Dragan
  75'     3 - Bexheti Ilber
       11 - Lukan Jan
  80'     2 - Dagarin Benjamin
       7 - Kabashi Kujtim
  80'     18 - Knavs Matic
       8 - Kolenović Dino
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Gorenc Tim
       7 - Primožič Maj
  60'     20 - Elkasović Alen
       10 - Salihović Leon
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan