align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 15. krog 20.04.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Tržič 2012-Naklo 8 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Pretnar Aljaž
  7  Valjavec Enej (K)
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  2  Kovačevič Aljoša
  7  Štular Martin
  9  Marjanica Robert
  10  Ćosić Luka
  11  Krašovec Sebastjan (K)
  12  Kozamernik Lars (V)
  14  Neković Annan
  16  Stojčević Kristjan
  18  Terziev Matevž
  20  Ažman Mark
  22  Pogačnik Aljaž
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  15  Kajdiž Naj
  16  Potočnik Matija
  17  Knežević Andraž
  18  Topić Nejc
  Rezervni igralci
  13  Aljančič Domen
  19  Čibej Janez
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Tržič 2012-Naklo
   Babić Darko
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 10 - Ikač Lazar (10')
   2 : 0 7 - Valjavec Enej (24')
   3 : 0 10 - Ikač Lazar (27')
   4 : 0 10 - Ikač Lazar (38')
   5 : 0 7 - Valjavec Enej (40')
   6 : 0 10 - Ikač Lazar (60')
   7 : 0 3 - Janc Matija (75')
   8 : 0 3 - Janc Matija (77')
   Tržič 2012-Naklo
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Tržič 2012-Naklo
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  47'     16 - Potočnik Matija
       11 - Kasapović Ken
  51'     18 - Topić Nejc
       2 - Miličić Eržen Nejc
  56'     15 - Kajdiž Naj
       9 - Fister Maks
  63'     12 - Karun Žiga
       1 - Pivk Luka
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  48'     13 - Aljančič Domen
       18 - Terziev Matevž
  51'     19 - Čibej Janez
       22 - Pogačnik Aljaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan