align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 15. krog 20.04.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Britof 4 : 3 (3 : 0)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Trobec Urban (V)
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  14  Alič Tristan
  16  Kimovec Maj
  20  Trdina Jaka
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  3  Ahčin Nejc
  6  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  8  Klopčič Staš (K)
  9  Remic Jernej
  11  Kabashi Blend
  13  Čeferin Jakob
  15  Galjot Tevž
  16  Kastelic Miha
  18  Kondić Milan
  Rezervni igralci
  2  Debeljak Žiga
  13  Pejanović Nik
  15  Mrkulić Tian
  17  Lesar Matic
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
  20  Lončarič Teo
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Britof
   Taneski Bojan
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 14 - Alič Tristan (6')
   2 : 0 14 - Alič Tristan (14')
   3 : 0 9 - Šantl Tristan (29')
   4 : 0 14 - Alič Tristan (51')
   Britof
   3 : 1 7 - Kuzma Žan (44')
   4 : 2 7 - Kuzma Žan (47') 11m
   4 : 3 13 - Čeferin Jakob (57')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    16 - Kimovec Maj (49')
    17 - Lesar Matic (78')
   Britof
    8 - Klopčič Staš (39')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Mrkulić Tian
       3 - Vrečič Tim
  41'     2 - Debeljak Žiga
       5 - Knežević Andrej
  41'     17 - Lesar Matic
       4 - Japić Dino
  56'     13 - Pejanović Nik
       7 - Bajt Maj
   Britof
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan