align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 15. krog 20.04.19
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 5 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Gregorc Jan
   2. pomočnik: Vesel Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  4  Idrizoski Edin
  5  Sarafimov Andrej
  6  Dermendžiev Dragan
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Grašič Martin
  15  Oblak Aljoša
  20  Stojanov Kristjan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kavčič Jan (V)
  4  Podgoršek Aljaž
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  9  Ušćuplić Sandin
  10  Kaltak Vahid
  11  Živanović Igor (K)
  13  Veseli Besim
  14  Lemeš Alen
  16  Čampara Ajdin
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  3  Bexheti Ilber
  9  Jaklič Kristjan
  14  Maček Tilen
  18  Knavs Matic
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 11 - Lukan Jan (2')
   2 : 0 7 - Kabashi Kujtim (8')
   3 : 0 11 - Lukan Jan (38')
   4 : 0 11 - Lukan Jan (46')
   5 : 0 9 - Jaklič Kristjan (49')
   SIJ Acroni Jesenice
   5 : 1 16 - Čampara Ajdin (70')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
    16 - Čampara Ajdin (80')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Bexheti Ilber
       20 - Stojanov Kristjan
  41'     9 - Jaklič Kristjan
       7 - Kabashi Kujtim
  45'     2 - Dagarin Benjamin
       13 - Grašič Martin
  57'     18 - Knavs Matic
       11 - Lukan Jan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan