align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 16. krog 24.04.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Tržič 2012-Naklo 4 : 3 (3 : 2)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Globočnik Enej (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  5  Grašič Enej
  6  Jelovčan Luka
  7  Vodeb Lenart
  9  Šink Mitja
  10  Sajovic Domen
  11  Fuchs Nico
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan (K)
  20  Marušič Miškov David
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V,K)
  7  Štular Martin
  8  Frbežar Nik
  10  Ćosić Luka
  13  Aljančič Domen
  14  Neković Annan
  16  Stojčević Kristjan
  18  Terziev Matevž
  20  Ažman Mark
  21  Hamzić Dino
  22  Pogačnik Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Ambrož Miha
  4  Špehar Pajk Timotej
  8  Kabić Matija
  14  Perdan David
  15  Beton Nejc
  19  Šunkar Jaka
  Rezervni igralci
  2  Kovačevič Aljoša
  19  Čibej Janez
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 11 - Fuchs Nico (4')
   2 : 0 20 - Marušič Miškov David (8')
   3 : 1 7 - Vodeb Lenart (37')
   4 : 3 19 - Šunkar Jaka (76')
   Tržič 2012-Naklo
   2 : 1 14 - Neković Annan (27')
   3 : 2 14 - Neković Annan (38')
   3 : 3 16 - Stojčević Kristjan (67')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    17 - Ajdovec Jan (78')
   Tržič 2012-Naklo
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  51'     8 - Kabić Matija
       6 - Jelovčan Luka
  51'     4 - Špehar Pajk Timotej
       5 - Grašič Enej
  60'     14 - Perdan David
       9 - Šink Mitja
  66'     19 - Šunkar Jaka
       10 - Sajovic Domen
  76'     3 - Ambrož Miha
       20 - Marušič Miškov David
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  47'     2 - Kovačevič Aljoša
       21 - Hamzić Dino
  62'     19 - Čibej Janez
       18 - Terziev Matevž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan