align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 16. krog 27.04.19
   TEKMA: Sava Kranj - Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šiljak Vanja
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Bajrović Emre
  3  Tadina Miha
  4  Cvek Andrej
  5  Veseli Ensar
  6  Sallahi Nderim
  7  Bojić Igor
  8  Kondić Sergej (K)
  9  Gorenc Tim
  10  Pogačnik Izak
  11  Salihović Leon
  88  Pristov Matic (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  10  Pipp Jan
  14  Alič Tristan
  15  Krmelj Blaž
  16  Kimovec Maj
  20  Trdina Jaka
  Rezervni igralci
  13  Ropret Marcel
  14  Jeršin Mark
  15  Zupančič Nik
  16  Suljić Adnan
  Rezervni igralci
   TRENER
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 11 - Salihović Leon (67')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 20 - Trdina Jaka (41')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    13 - Ropret Marcel (61')
    11 - Salihović Leon (69')
   Škofja Loka-Medvode
    14 - Alič Tristan (50')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  51'     13 - Ropret Marcel
       10 - Pogačnik Izak
  62'     14 - Jeršin Mark
       9 - Gorenc Tim
  65'     15 - Zupančič Nik
       88 - Pristov Matic
  74'     16 - Suljić Adnan
       11 - Salihović Leon
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan