align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 16. krog 27.04.19
   TEKMA: Britof - Zarica Kranj 0 : 6 (0 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Florjančič Karin
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  3  Ahčin Nejc
  5  Maček Aleš
  6  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  8  Lončarič Teo
  9  Remic Jernej
  13  Čeferin Jakob
  15  Galjot Tevž
  16  Kastelic Miha
  17  Klopčič Staš (K)
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  5  Kasunić Bruno
  6  Idrizoski Edin
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Grašič Martin
  14  Oštir Nace
  15  Oblak Aljoša
  16  Sarafimov Andrej
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
  18  Kondić Milan
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  3  Dermendžiev Dragan
  9  Malovrh Teodor
  17  Vizovišek Anej
  18  Knavs Matic
   TRENER
   Britof
   Taneski Bojan
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Britof
   Zarica Kranj
    6 - Idrizoski Edin (21') 11m
   0 : 1 15 - Oblak Aljoša (31')
   0 : 2 11 - Lukan Jan (51')
   0 : 3 7 - Kabashi Kujtim (54')
   0 : 4 9 - Malovrh Teodor (57')
   0 : 5 11 - Lukan Jan (62')
   0 : 6 17 - Vizovišek Anej (78')
   OPOMINJANI
   Britof
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Britof
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  65'     18 - Kondić Milan
       5 - Maček Aleš
  75'     10 - Zadravec Žan
       15 - Galjot Tevž
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  54'     9 - Malovrh Teodor
       14 - Oštir Nace
  60'     17 - Vizovišek Anej
       8 - Kolenović Dino
  62'     2 - Dagarin Benjamin
       13 - Grašič Martin
  67'     18 - Knavs Matic
       10 - Bernik Žan Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan