align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 16. krog 27.04.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Pivač Aleksander
  6  Kadirić Edin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  12  Kerić Malik (V)
  14  Lemeš Alen (K)
  15  Varcar Anis
  16  Podgoršek Aljaž
  20  Čampara Ajdin
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Pretnar Aljaž
  7  Valjavec Enej (K)
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
  18  Miličić Eržen Nejc
  Rezervni igralci
  5  Kerić Arnes
  9  Ušćuplić Sandin
  13  Agić Armin
  18  Jelić Toni
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Kajdiž Naj
  14  Potočnik Matija
  15  Knežević Andraž
  16  Topić Nejc
  17  Kolenc Miha
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Ikač Lazar (58')
   0 : 2 10 - Ikač Lazar (73')
   0 : 3 17 - Kolenc Miha (80')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    20 - Čampara Ajdin (21')
    15 - Varcar Anis (34')
   Šobec Lesce
    10 - Ikač Lazar (49')
    7 - Valjavec Enej (64')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  57'     5 - Kerić Arnes
       15 - Varcar Anis
  60'     18 - Jelić Toni
       11 - Homan Luka
  67'     9 - Ušćuplić Sandin
       20 - Čampara Ajdin
  70'     13 - Agić Armin
       3 - Pivač Aleksander
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Kolenc Miha
       8 - Notersberg Tim
  55'     14 - Potočnik Matija
       9 - Fister Maks
  70'     13 - Kajdiž Naj
       11 - Kasapović Ken
  80'     16 - Topić Nejc
       6 - Pretnar Aljaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan