align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 17. krog 10.05.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Britof 9 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Notersberg Tim
  8  Pretnar Aljaž
  9  Fister Maks
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
   Britof
Priimek in ime
  1  Lipavic Vid (V)
  2  Klopčič Staš (K)
  3  Ahčin Nejc
  6  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  8  Lončarič Teo
  9  Remic Jernej
  11  Kabashi Blend
  13  Čeferin Jakob
  15  Perčič Nejc
  16  Kastelic Miha
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Kajdiž Naj
  14  Potočnik Matija
  16  Topić Nejc
  17  Mohorič Gal
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
  17  Galjot Tevž
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Britof
   Taneski Bojan
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 2 - Miličić Eržen Nejc (19')
   2 : 0 11 - Kasapović Ken (29')
   3 : 0 10 - Ikač Lazar (34')
   4 : 0 9 - Fister Maks (38')
   5 : 0 10 - Ikač Lazar (43')
   6 : 0 11 - Kasapović Ken (53')
   7 : 0 10 - Ikač Lazar (55')
   8 : 0 9 - Fister Maks (62')
   9 : 0 3 - Janc Matija (66')
   Britof
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Britof
    9 - Remic Jernej (66')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Britof
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  50'     16 - Topić Nejc
       2 - Miličić Eržen Nejc
  56'     17 - Mohorič Gal
       8 - Pretnar Aljaž
  56'     14 - Potočnik Matija
       11 - Kasapović Ken
  56'     13 - Kajdiž Naj
       10 - Ikač Lazar
  66'     12 - Karun Žiga
       1 - Pivk Luka
   Britof
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Galjot Tevž
       16 - Kastelic Miha
  70'     10 - Zadravec Žan
       8 - Lončarič Teo
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan