align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 17. krog 10.05.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Visoko-Preddvor 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Flajnik Bine
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  4  Japić Dino
  5  Knežević Andrej
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  14  Alič Tristan
  17  Lesar Matic
  20  Trdina Jaka
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen
  6  Jelovčan Luka
  7  Vodeb Lenart
  8  Kabić Matija
  9  Šink Mitja
  10  Grašič Enej
  11  Šunkar Jaka
  16  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
  Rezervni igralci
  13  Pejanović Nik
  Rezervni igralci
  12  Globočnik Enej
  14  Beton Nejc
  15  Sirc Rudi Aleksander
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 20 - Trdina Jaka (30')
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 7 - Vodeb Lenart (25') 11m
   1 : 2 20 - Marušič Miškov David (65')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    9 - Šantl Tristan (33')
    20 - Trdina Jaka (62')
    2 - Debeljak Žiga (83')
   Visoko-Preddvor
    11 - Šunkar Jaka (45')
    4 - Sajovic Domen (47')
    8 - Kabić Matija (74')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
    20 - Trdina Jaka (84')
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  30'     15 - Sirc Rudi Aleksander
       17 - Ajdovec Jan
  60'     20 - Marušič Miškov David
       6 - Jelovčan Luka
  74'     14 - Beton Nejc
       9 - Šink Mitja
  79'     12 - Globočnik Enej
       1 - Krmavnar Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan