align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 17. krog 10.05.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Sava Kranj 4 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  5  Kasunić Bruno
  6  Dermendžiev Dragan
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kolenović Dino
  10  Bernik Žan Matic
  11  Lukan Jan
  13  Idrizoski Edin
  14  Sarafimov Andrej
  15  Oblak Aljoša
  17  Stojanov Kristjan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Cvek Andrej
  3  Tadina Miha
  4  Zupan Gal
  5  Perhoč Erik
  6  Saje Jan
  7  Sallahi Nderim
  8  Bojić Igor
  9  Kondić Sergej (K)
  10  Gorenc Tim
  11  Salihović Leon
  88  Pristov Matic (V)
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  3  Grašič Martin
  4  Malovrh Teodor
  9  Jaklič Kristjan
  16  Mehani Valdrin
  18  Knavs Matic
  19  Oštir Nace
  Rezervni igralci
  13  Elkasović Alen
  14  Kalabić Nikola
  15  Zupančič Nik
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 8 - Kolenović Dino (44')
   2 : 1 8 - Kolenović Dino (52')
   3 : 1 9 - Jaklič Kristjan (69')
   4 : 1 9 - Jaklič Kristjan (82')
   Sava Kranj
   0 : 1 10 - Gorenc Tim (24')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    7 - Kabashi Kujtim (53')
    17 - Stojanov Kristjan (67')
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  54'     4 - Malovrh Teodor
       13 - Idrizoski Edin
  60'     9 - Jaklič Kristjan
       7 - Kabashi Kujtim
  64'     16 - Mehani Valdrin
       6 - Dermendžiev Dragan
  70'     3 - Grašič Martin
       5 - Kasunić Bruno
  77'     19 - Oštir Nace
       11 - Lukan Jan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  49'     14 - Kalabić Nikola
       5 - Perhoč Erik
  60'     15 - Zupančič Nik
       9 - Kondić Sergej
  63'     13 - Elkasović Alen
       10 - Gorenc Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan