align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 17. krog 10.05.19
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - SIJ Acroni Jesenice 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Vesel Matic
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V,K)
  2  Kovačevič Aljoša
  6  Slatnar Klemen
  7  Štular Martin
  8  Frbežar Nik
  10  Ćosić Luka
  11  Krašovec Sebastjan
  14  Neković Annan
  16  Stojčević Kristjan
  20  Ažman Mark
  22  Pogačnik Aljaž
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kavčič Jan (V)
  3  Bilbija Uroš
  4  Podgoršek Aljaž
  6  Kadirić Edin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  10  Nikše Nik
  11  Živanović Igor
  14  Lemeš Alen
  16  Kerić Arnes
  20  Čampara Ajdin (K)
  Rezervni igralci
  9  Marjanica Robert
  13  Aljančič Domen
  18  Terziev Matevž
  21  Hamzić Dino
  Rezervni igralci
  2  Sefič Patrick
  9  Ušćuplić Sandin
  13  Veseli Besim
  15  Drole Jakob
  18  Jelić Toni
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 20 - Čampara Ajdin (19')
   0 : 2 16 - Kerić Arnes (49')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    22 - Pogačnik Aljaž (12')
    9 - Marjanica Robert (65')
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Nikše Nik (32')
    3 - Bilbija Uroš (65')
    13 - Veseli Besim (77')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Marjanica Robert
       16 - Stojčević Kristjan
  41'     21 - Hamzić Dino
       11 - Krašovec Sebastjan
  56'     13 - Aljančič Domen
       6 - Slatnar Klemen
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  52'     18 - Jelić Toni
       16 - Kerić Arnes
  58'     13 - Veseli Besim
       10 - Nikše Nik
  66'     2 - Sefič Patrick
       3 - Bilbija Uroš
  74'     9 - Ušćuplić Sandin
       6 - Kadirić Edin
  79'     15 - Drole Jakob
       13 - Veseli Besim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan