align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 18. krog 14.05.19
   TEKMA: Sava Kranj - Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 3)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Cvek Andrej
  3  Bajrović Emre
  4  Tadina Miha
  5  Zupan Gal
  6  Sallahi Nderim
  7  Ropret Marcel
  8  Bojić Igor
  9  Kondić Sergej (K)
  10  Gorenc Tim
  11  Salihović Leon
  88  Pristov Matic (V)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Pretnar Aljaž
  3  Potočnik Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Ikač Lazar
  11  Kasapović Ken
  Rezervni igralci
  13  Elkasović Alen
  14  Perhoč Erik
  15  Jenko Mark
  16  Duraković Nicolas
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Kajdiž Naj
  14  Maltar Žiga
  16  Topić Nejc
  17  Mohorič Gal
   TRENER
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   0 : 1 7 - Valjavec Enej (14')
   0 : 2 7 - Valjavec Enej (34')
   0 : 3 3 - Potočnik Matija (36')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    7 - Ropret Marcel (74')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Jenko Mark
       10 - Gorenc Tim
  65'     14 - Perhoč Erik
       5 - Zupan Gal
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Kajdiž Naj
       11 - Kasapović Ken
  67'     16 - Topić Nejc
       3 - Potočnik Matija
  67'     17 - Mohorič Gal
       7 - Valjavec Enej
  75'     14 - Maltar Žiga
       10 - Ikač Lazar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan