align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 18. krog 18.05.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Tržič 2012-Naklo 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Habuš Žan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  14  Alič Tristan
  15  Krmelj Blaž
  17  Lesar Matic
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  2  Kovačevič Aljoša
  6  Slatnar Klemen
  8  Frbežar Nik
  10  Ćosić Luka
  11  Krašovec Sebastjan
  12  Meglič Jan (V,K)
  13  Aljančič Domen
  14  Neković Annan
  18  Terziev Matevž
  20  Ažman Mark
  21  Hamzić Dino
  Rezervni igralci
  13  Pejanović Nik
  16  Debeljak Jaka
  Rezervni igralci
  16  Stojčević Kristjan
  19  Čibej Janez
  22  Pogačnik Aljaž
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 9 - Šantl Tristan (21')
   2 : 0 16 - Debeljak Jaka (49')
   3 : 0 8 - Guzelj Žiga (73')
   Tržič 2012-Naklo
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    4 - Japić Dino (36')
   Tržič 2012-Naklo
    10 - Ćosić Luka (49')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Tržič 2012-Naklo
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Debeljak Jaka
       17 - Lesar Matic
  50'     13 - Pejanović Nik
       15 - Krmelj Blaž
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  41'     22 - Pogačnik Aljaž
       21 - Hamzić Dino
  50'     16 - Stojčević Kristjan
       11 - Krašovec Sebastjan
  65'     19 - Čibej Janez
       10 - Ćosić Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan