align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 18. krog 18.05.19
   TEKMA: Britof - SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Račman Anže
   2. pomočnik: Vesel Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Perčič Nejc (V)
  3  Ahčin Nejc
  5  Maček Aleš
  6  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  8  Lončarič Teo
  9  Remic Jernej
  11  Kabashi Blend
  13  Čeferin Jakob (K)
  16  Kastelic Miha
  17  Klopčič Staš
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Podgoršek Aljaž
  6  Kadirić Edin
  7  Nikše Nik
  8  Krajnović Admir
  10  Kaltak Vahid
  11  Živanović Igor (K)
  12  Pašagić Denis (V)
  13  Veseli Besim
  14  Lemeš Alen
  15  Kerić Arnes
  17  Čampara Ajdin
  Rezervni igralci
  15  Galjot Tevž
  18  Kondić Milan
  Rezervni igralci
  9  Ušćuplić Sandin
  18  Jelić Toni
  20  Agić Armin
   TRENER
   Britof
   Taneski Bojan
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 13 - Čeferin Jakob (31')
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 11 - Živanović Igor (56')
   1 : 2 9 - Ušćuplić Sandin (79')
   OPOMINJANI
   Britof
    17 - Klopčič Staš (47')
   SIJ Acroni Jesenice
    17 - Čampara Ajdin (47')
   IZKLJUČENI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  65'     15 - Galjot Tevž
       8 - Lončarič Teo
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  67'     18 - Jelić Toni
       13 - Veseli Besim
  73'     9 - Ušćuplić Sandin
       15 - Kerić Arnes
  76'     20 - Agić Armin
       17 - Čampara Ajdin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan