align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 19. krog 22.05.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Visoko-Preddvor 6 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Vesel Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Pretnar Aljaž
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Mohorič Gal
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Potočnik Matija
  11  Kasapović Ken
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Globočnik Enej (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  3  Špehar Pajk Timotej
  4  Sajovic Domen
  5  Grašič Enej
  7  Vodeb Lenart
  8  Beton Nejc
  9  Šink Mitja
  10  Šunkar Jaka
  11  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan (K)
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Miličić Eržen Nejc
  14  Jerman Žiga
  15  Livk Bine
  16  Topić Nejc
  17  Fister Tim
  18  Ikač Lazar
  Rezervni igralci
  15  Perdan David
  19  Ambrož Miha
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zupan Peter
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 7 - Valjavec Enej (28')
   2 : 1 10 - Potočnik Matija (34')
   3 : 1 10 - Potočnik Matija (43')
   4 : 1 7 - Valjavec Enej (52') 11m
   5 : 1 6 - Kolenc Miha (62')
   6 : 1 11 - Kasapović Ken (70') 11m
   Visoko-Preddvor
   0 : 1 4 - Sajovic Domen (12')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
    10 - Šunkar Jaka (19')
    5 - Grašič Enej (61')
    2 - Mohorič Rok Robert (70')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  43'     16 - Topić Nejc
       5 - Mohorič Gal
  66'     14 - Jerman Žiga
       10 - Potočnik Matija
  72'     17 - Fister Tim
       11 - Kasapović Ken
  73'     12 - Karun Žiga
       1 - Pivk Luka
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  62'     15 - Perdan David
       8 - Beton Nejc
  71'     19 - Ambrož Miha
       3 - Špehar Pajk Timotej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan