align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 19. krog 22.05.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Sava Kranj 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kavčič Jan (V)
  3  Bilbija Uroš
  6  Kadirić Edin
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  10  Kaltak Vahid
  11  Živanović Igor (K)
  14  Lemeš Alen
  15  Podgoršek Aljaž
  16  Kerić Arnes
  18  Jelić Toni
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Cvek Andrej
  4  Tadina Miha
  5  Perhoč Erik
  6  Gorenc Tim
  7  Kondić Sergej
  8  Zupan Gal
  9  Salihović Leon
  10  Duraković Nicolas
  11  Šutić Stefan
  15  Zupančič Nik
  88  Pristov Matic (V,K)
  Rezervni igralci
  5  Nikše Nik
  9  Ušćuplić Sandin
  13  Veseli Besim
  20  Agić Armin
  Rezervni igralci
  13  Korać Anes
  14  Tasov Martin
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 15 - Podgoršek Aljaž (10')
   2 : 0 11 - Živanović Igor (43')
   3 : 0 15 - Podgoršek Aljaž (65')
   Sava Kranj
   3 : 1 11 - Šutić Stefan (72')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    3 - Bilbija Uroš (45')
   Sava Kranj
    4 - Tadina Miha (35')
    2 - Cvek Andrej (66')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Sava Kranj
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  28'     5 - Nikše Nik
       18 - Jelić Toni
  49'     13 - Veseli Besim
       10 - Kaltak Vahid
  67'     9 - Ušćuplić Sandin
       16 - Kerić Arnes
  69'     20 - Agić Armin
       3 - Bilbija Uroš
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  43'     14 - Tasov Martin
       10 - Duraković Nicolas
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan