align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 20. krog 25.05.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - SIJ Acroni Jesenice 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  3  Špehar Pajk Timotej
  4  Sajovic Domen
  5  Grašič Enej
  7  Vodeb Lenart
  8  Kabić Matija
  9  Šink Mitja
  11  Križnar Žan
  15  Beton Nejc
  17  Ajdovec Jan (K)
  20  Marušič Miškov David
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  6  Krupić Edvin
  7  Homan Luka
  8  Kunčič Benjamin
  9  Kaltak Vahid
  10  Podgoršek Aljaž
  11  Živanović Igor (K)
  14  Lemeš Alen
  17  Čampara Ajdin
  18  Stević Leon
  20  Varcar Anis
  Rezervni igralci
  6  Jelovčan Luka
  14  Perdan David
  16  Sirc Rudi Aleksander
  19  Ambrož Miha
  Rezervni igralci
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 7 - Vodeb Lenart (34')
   2 : 0 16 - Sirc Rudi Aleksander (74')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    20 - Marušič Miškov David (60')
   SIJ Acroni Jesenice
    6 - Krupić Edvin (75')
    14 - Lemeš Alen (78')
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Perdan David
       9 - Šink Mitja
  60'     16 - Sirc Rudi Aleksander
       15 - Beton Nejc
  75'     19 - Ambrož Miha
       5 - Grašič Enej
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan