align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 20. krog 28.05.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Vesel Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  14  Alič Tristan
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Pretnar Aljaž
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Potočnik Matija
  11  Kasapović Ken
  Rezervni igralci
  13  Pejanović Nik
  15  Krmelj Blaž
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Kajdiž Naj
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Ikač Lazar
  16  Topić Nejc
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Potočnik Matija (4')
   0 : 2 10 - Potočnik Matija (52')
   0 : 3 2 - Pretnar Aljaž (65')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Pipp Jan (17')
    1 - Plestenjak Nik (75')
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Krmelj Blaž
       9 - Šantl Tristan
  50'     13 - Pejanović Nik
       5 - Knežević Andrej
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  66'     13 - Kajdiž Naj
       11 - Kasapović Ken
  70'     15 - Ikač Lazar
       2 - Pretnar Aljaž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan