align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 19. krog 29.05.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Jamšek Blaž
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  5  Kasunić Bruno
  6  Dermendžiev Dragan
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kolenović Dino
  9  Jaklič Kristjan
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Idrizoski Edin
  15  Oblak Aljoša
  17  Stojanov Kristjan
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  9  Šantl Tristan
  10  Pipp Jan
  20  Trdina Jaka
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  14  Oštir Nace
  16  Mehani Valdrin
  18  Malovrh Teodor
  Rezervni igralci
  13  Pejanović Nik
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 7 - Kabashi Kujtim (45')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 8 - Guzelj Žiga (6')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    9 - Jaklič Kristjan (46')
    6 - Dermendžiev Dragan (50')
    7 - Kabashi Kujtim (60')
    15 - Oblak Aljoša (78')
   Škofja Loka-Medvode
    3 - Vrečič Tim (15')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  64'     18 - Malovrh Teodor
       9 - Jaklič Kristjan
  71'     16 - Mehani Valdrin
       11 - Lukan Jan
  77'     14 - Oštir Nace
       5 - Kasunić Bruno
  90'     2 - Dagarin Benjamin
       7 - Kabashi Kujtim
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  65'     13 - Pejanović Nik
       9 - Šantl Tristan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan