align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 21. krog 30.05.19
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Sava Kranj 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 24
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Flajnik Bine
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Meglič Jan (V,K)
  2  Kovačevič Aljoša
  6  Slatnar Klemen
  8  Frbežar Nik
  9  Marjanica Robert
  10  Ćosić Luka
  13  Aljančič Domen
  14  Neković Annan
  18  Terziev Matevž
  20  Ažman Mark
  22  Pogačnik Aljaž
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Perhoč Erik
  4  Cvek Andrej
  5  Sallahi Nderim
  6  Gorenc Tim
  7  Koren Staš
  8  Kondić Sergej
  9  Marjanica Antonio
  10  Salihović Leon
  11  Tadina Miha (K)
  15  Veseli Ensar
  88  Pristov Matic (V)
  Rezervni igralci
  3  Slabe Nejc
  16  Stojčević Kristjan
  Rezervni igralci
  3  Kalabić Nikola
  13  Boškan Darko
  14  Isufi Edonis
  16  Zupančič Nik
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   Sava Kranj
   0 : 1 9 - Marjanica Antonio (35')
   0 : 2 9 - Marjanica Antonio (55')
   0 : 3 14 - Isufi Edonis (68')
   0 : 4 14 - Isufi Edonis (73')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    6 - Slatnar Klemen (68')
   Sava Kranj
    4 - Cvek Andrej (50')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  59'     3 - Slabe Nejc
       14 - Neković Annan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  48'     3 - Kalabić Nikola
       2 - Perhoč Erik
  51'     14 - Isufi Edonis
       6 - Gorenc Tim
  58'     13 - Boškan Darko
       4 - Cvek Andrej
  65'     16 - Zupančič Nik
       10 - Salihović Leon
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan