align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 21. krog 31.05.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 0 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Simijonov Roberto
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kavčič Jan (V)
  6  Kadirić Edin
  7  Kaltak Vahid
  8  Perović Filip
  10  Podgoršek Aljaž
  11  Živanović Igor (K)
  13  Veseli Besim
  14  Lemeš Alen
  15  Nikše Nik
  17  Čampara Ajdin
  18  Kerić Arnes
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Plestenjak Nik (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim
  4  Japić Dino (K)
  5  Knežević Andrej
  6  Bratož Gaber
  7  Bajt Maj
  8  Guzelj Žiga
  10  Pipp Jan
  14  Alič Tristan
  20  Trdina Jaka
  Rezervni igralci
  20  Agić Armin
  Rezervni igralci
  9  Kastelec Mirjam
  13  Pejanović Nik
  15  Debeljak Jaka
  16  Krmelj Blaž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Sedej Ereik
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 20 - Trdina Jaka (8')
   0 : 2 1 - Plestenjak Nik (25') 11m
   0 : 3 14 - Alič Tristan (27')
   0 : 4 7 - Bajt Maj (45')
   0 : 5 5 - Knežević Andrej (53')
   0 : 6 15 - Debeljak Jaka (73')
   0 : 7 20 - Trdina Jaka (82')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
    2 - Debeljak Žiga (37')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  53'     20 - Agić Armin
       13 - Veseli Besim
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Debeljak Jaka
       3 - Vrečič Tim
  41'     13 - Pejanović Nik
       2 - Debeljak Žiga
  41'     9 - Kastelec Mirjam
       14 - Alič Tristan
  47'     16 - Krmelj Blaž
       8 - Guzelj Žiga
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan