align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 21. krog 01.06.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Zarica Kranj 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik: Vesel Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Pretnar Aljaž
  3  Janc Matija
  4  Pernuš Matej
  5  Flajs Gašper
  6  Kolenc Miha (K)
  7  Valjavec Enej
  8  Notersberg Tim
  9  Fister Maks
  10  Potočnik Matija
  11  Kasapović Ken
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  3  Grašič Martin
  7  Kabashi Kujtim
  8  Kolenović Dino
  9  Jaklič Kristjan
  10  Bernik Žan Matic (K)
  11  Lukan Jan
  13  Idrizoski Edin
  14  Sarafimov Andrej
  15  Oblak Aljoša
  17  Stojanov Kristjan
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Kajdiž Naj
  14  Miličić Eržen Nejc
  15  Ikač Lazar
  16  Topić Nejc
  17  Mohorič Gal
  18  Knežević Andraž
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  5  Kasunić Bruno
  6  Dermendžiev Dragan
  16  Mehani Valdrin
  18  Malovrh Teodor
  19  Oštir Nace
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 6 - Kolenc Miha (35') 11m
   Zarica Kranj
   0 : 1 8 - Kolenović Dino (9')
   1 : 2 9 - Jaklič Kristjan (46')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    15 - Ikač Lazar (50')
   Zarica Kranj
    10 - Bernik Žan Matic (48')
    5 - Kasunić Bruno (71')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  47'     15 - Ikač Lazar
       2 - Pretnar Aljaž
  75'     13 - Kajdiž Naj
       11 - Kasapović Ken
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Kasunić Bruno
       3 - Grašič Martin
  48'     6 - Dermendžiev Dragan
       13 - Idrizoski Edin
  59'     18 - Malovrh Teodor
       7 - Kabashi Kujtim
  68'     19 - Oštir Nace
       14 - Sarafimov Andrej
  75'     16 - Mehani Valdrin
       10 - Bernik Žan Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan