align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2018/19
  Zapisnik: 21. krog 01.06.19
   TEKMA: Britof - Visoko-Preddvor 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Maček Aleš
  3  Ahčin Nejc
  6  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  8  Klopčič Staš (K)
  9  Remic Jernej
  11  Kabashi Blend
  12  Perčič Nejc (V)
  15  Galjot Tevž
  16  Kastelic Miha
  92  Čeferin Jakob
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  4  Sajovic Domen
  5  Grašič Enej
  6  Jelovčan Luka
  7  Vodeb Lenart (K)
  8  Kabić Matija
  9  Šunkar Jaka
  10  Fuchs Nico
  11  Križnar Žan
  17  Ajdovec Jan
  Rezervni igralci
  10  Zadravec Žan
  18  Kondić Milan
  Rezervni igralci
  3  Ambrož Miha
  12  Globočnik Enej (V)
  14  Špehar Pajk Timotej
  15  Beton Nejc
  16  Sirc Rudi Aleksander
  20  Marušič Miškov David
   TRENER
   Britof
   Taneski Bojan
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 7 - Kuzma Žan (9')
   Visoko-Preddvor
   1 : 1 10 - Fuchs Nico (42')
   1 : 2 20 - Marušič Miškov David (80')
   OPOMINJANI
   Britof
    8 - Klopčič Staš (37')
    92 - Čeferin Jakob (73')
   Visoko-Preddvor
    2 - Mohorič Rok Robert (50')
    9 - Šunkar Jaka (73')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Visoko-Preddvor
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  57'     18 - Kondić Milan
       15 - Galjot Tevž
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Marušič Miškov David
       5 - Grašič Enej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan