align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Triglav Domplan 2 : 4 (1 : 3)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Kovač Erik
  5  Mulej Niki
  6  Silahić Ervin
  7  Gigović Ognjen
  9  Bajrić Emir
  10  Krupić Edvin (K)
  11  Homan Luka
  12  Pašagić Denis (V)
  13  Brajič Anže
  17  Dovžan Karahodžić Luka
  19  Zec Matej
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Požgaj Jaša (K)
  3  Trebec Aleksander
  7  Zupančič Bor
  8  Oman Ambrož
  9  Ševo Luka
  10  Čampa Žan Luka
  11  Bajželj Lan
  12  Škrlec Aljaž (V)
  13  Geister Jakob
  14  Ajdovec Amadej
  18  Thaler Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Kunčič Benjamin
  14  Varcar Anis
  18  Pivač Aleksander
  21  Komljenovič Luka
  Rezervni igralci
  5  Klemenčič Vid
  17  Dagarin Gal
  19  Gostan Zevnik Dan
  20  Velikovrh Ožbej
  21  Marković Nemanja
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Ošljak Aleš
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 2 9 - Bajrić Emir (24')
   2 : 3 10 - Krupić Edvin (59')
   Triglav Domplan
   0 : 1 7 - Zupančič Bor (15')
   0 : 2 18 - Thaler Aljaž (18')
   1 : 3 10 - Čampa Žan Luka (28')
   2 : 4 10 - Čampa Žan Luka (63')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Kunčič Benjamin
       19 - Zec Matej
  43'     21 - Komljenovič Luka
       7 - Gigović Ognjen
  63'     14 - Varcar Anis
       9 - Bajrić Emir
  67'     18 - Pivač Aleksander
       13 - Brajič Anže
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  42'     21 - Marković Nemanja
       18 - Thaler Aljaž
  42'     5 - Klemenčič Vid
       3 - Trebec Aleksander
  61'     20 - Velikovrh Ožbej
       11 - Bajželj Lan
  63'     19 - Gostan Zevnik Dan
       2 - Požgaj Jaša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan