align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 09.09.18
   TEKMA: Triglav Domplan - Škofja Loka-Medvode 4 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žagar Grega
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Požgaj Jaša (K)
  3  Trebec Aleksander
  7  Zupančič Bor
  8  Oman Ambrož
  9  Ševo Luka
  10  Čampa Žan Luka
  11  Bajželj Lan
  12  Škrlec Aljaž (V)
  13  Geister Jakob
  14  Ajdovec Amadej
  18  Thaler Aljaž
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Trobec Urban (V)
  3  Juvan Matic
  4  Debeljak Jaka (K)
  5  Zadravec Tevž
  7  Krmelj Blaž
  10  Avdić Marko
  11  Knežević Matej
  14  Zorman Jon
  15  Japić Edi
  18  Prosen Tibor
  19  Krajnik Jernej
  Rezervni igralci
  0  Bajželj Domen (V)
  5  Klemenčič Vid
  16  Korenjak Val
  19  Gostan Zevnik Dan
  20  Velikovrh Ožbej
  21  Marković Nemanja
  27  Dagarin Gal
  Rezervni igralci
  6  Bogataj David
  8  Gartner Jaka
  9  Bektašević Ali
  13  Kukovič Jakob
  17  Kastelec Domen
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 11 - Bajželj Lan (7')
   2 : 0 10 - Čampa Žan Luka (32')
   3 : 1 27 - Dagarin Gal (60')
   4 : 1 10 - Čampa Žan Luka (62')
   Škofja Loka-Medvode
   2 : 1 18 - Prosen Tibor (38')
   4 : 2 13 - Kukovič Jakob (63')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
    10 - Avdić Marko (54')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Klemenčič Vid
       3 - Trebec Aleksander
  36'     27 - Dagarin Gal
       18 - Thaler Aljaž
  61'     21 - Marković Nemanja
       11 - Bajželj Lan
  65'     19 - Gostan Zevnik Dan
       8 - Oman Ambrož
  69'     16 - Korenjak Val
       13 - Geister Jakob
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Kukovič Jakob
       7 - Krmelj Blaž
  36'     6 - Bogataj David
       14 - Zorman Jon
  48'     17 - Kastelec Domen
       15 - Japić Edi
  61'     8 - Gartner Jaka
       6 - Bogataj David
  61'     9 - Bektašević Ali
       4 - Debeljak Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan