align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 19.09.18
   TEKMA: Šenčur - Zarica Kranj 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Balkovec Urh (V)
  2  Šimnovec David (K)
  4  Ropret Marcel
  6  Repič Ažbe
  7  Pavlič Maks
  9  Omejc Burger Miha
  10  Florjančič Oskar
  11  Skok Nejc
  19  Zrim Rok
  21  Pišek Nik
  23  Balkovec Lan
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  5  Mirković Luka
  7  Brezničar Blaž
  8  Vrhovnik Marko
  10  Jasiqi Edison
  11  Pogačnik Gašper
  13  Lepoša Lovro (V)
  14  Ahačič Marko
  19  Malovrh Teodor (K)
  22  Marušić Bojan
  50  Čemažar Max
  80  Smukavec Žan
  Rezervni igralci
  5  Šmid Marcel
  8  Zupanc Kristjan
  14  Lunar Lan
  16  Ahčin Žan
  18  Govekar Matic
  Rezervni igralci
  6  Simeunić Aleksandar
  20  Vrhovnik Luka
  21  Arsovski Mark
   TRENER
   Šenčur
   Nišandžić Gregor
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 10 - Florjančič Oskar (4')
   2 : 0 2 - Šimnovec David (48')
   3 : 0 2 - Šimnovec David (50')
   4 : 0 10 - Florjančič Oskar (60')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Šenčur
    6 - Repič Ažbe (67')
   Zarica Kranj
    14 - Ahačič Marko (38')
    10 - Jasiqi Edison (64')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  50'     14 - Lunar Lan
       9 - Omejc Burger Miha
  57'     5 - Šmid Marcel
       23 - Balkovec Lan
  59'     16 - Ahčin Žan
       19 - Zrim Rok
  63'     18 - Govekar Matic
       21 - Pišek Nik
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  47'     6 - Simeunić Aleksandar
       11 - Pogačnik Gašper
  61'     20 - Vrhovnik Luka
       8 - Vrhovnik Marko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan