align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 20.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 5 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  3  Mladenović David
  4  Kovač Erik
  5  Mulej Niki
  6  Silahić Ervin
  7  Stević Leon
  9  Dovžan Karahodžić Luka
  10  Krupić Edvin (K)
  11  Homan Luka
  14  Varcar Anis
  19  Zec Matej
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Trobec Urban (V)
  3  Juvan Matic
  5  Zadravec Tevž
  6  Bogataj David
  7  Krmelj Blaž
  9  Bektašević Ali
  10  Avdić Marko
  11  Knežević Matej
  15  Japić Edi (K)
  17  Kastelec Domen
  18  Prosen Tibor
  Rezervni igralci
  8  Kunčič Benjamin
  13  Mladenović Igor
  17  Gigović Ognjen
  18  Pivač Aleksander
  Rezervni igralci
  8  Gartner Jaka
  13  Kukovič Jakob
  14  Zorman Jon
  19  Krajnik Jernej
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 7 - Stević Leon (16')
   2 : 1 11 - Homan Luka (39')
   3 : 1 10 - Krupić Edvin (52')
   4 : 1 11 - Homan Luka (55')
   5 : 1 11 - Homan Luka (58')
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 9 - Bektašević Ali (18')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  52'     17 - Gigović Ognjen
       14 - Varcar Anis
  60'     18 - Pivač Aleksander
       3 - Mladenović David
  62'     8 - Kunčič Benjamin
       19 - Zec Matej
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  39'     13 - Kukovič Jakob
       7 - Krmelj Blaž
  39'     19 - Krajnik Jernej
       17 - Kastelec Domen
  47'     14 - Zorman Jon
       6 - Bogataj David
  47'     8 - Gartner Jaka
       9 - Bektašević Ali
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan