align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 25.09.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Triglav Domplan 3 : 5 (1 : 3)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 46
   Glavni sodnik Eržen Tjaž
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  5  Mirković Luka
  7  Brezničar Blaž
  8  Vrhovnik Marko
  9  Uršič Nagode Žiga
  10  Jasiqi Edison
  11  Pogačnik Gašper
  13  Lepoša Lovro (V)
  14  Ahačič Marko
  19  Malovrh Teodor (K)
  22  Marušić Bojan
  50  Čemažar Max
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  0  Bajželj Domen (V)
  2  Požgaj Jaša (K)
  5  Klemenčič Vid
  7  Zupančič Bor
  9  Ševo Luka
  10  Čampa Žan Luka
  14  Ajdovec Amadej
  15  Gostan Zevnik Dan
  16  Korenjak Val
  17  Dagarin Gal
  18  Marković Nemanja
  Rezervni igralci
  1  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
  6  Simeunić Aleksandar
  20  Vrhovnik Luka
  Rezervni igralci
  3  Trebec Aleksander
  6  Velikovrh Ožbej
  8  Oman Ambrož
  11  Bajželj Lan
  13  Geister Jakob
   TRENER
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 2 11 - Pogačnik Gašper (12')
   2 : 4 19 - Malovrh Teodor (50')
   3 : 5 11 - Pogačnik Gašper (58')
   Triglav Domplan
   0 : 1 10 - Čampa Žan Luka (5')
   0 : 2 10 - Čampa Žan Luka (10')
   1 : 3 2 - Požgaj Jaša (29')
   1 : 4 14 - Ajdovec Amadej (43') 11m
   2 : 5 10 - Čampa Žan Luka (54')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    22 - Marušić Bojan (45')
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Ponjavić Dojčinović Teo
       13 - Lepoša Lovro
  60'     6 - Simeunić Aleksandar
       11 - Pogačnik Gašper
  60'     20 - Vrhovnik Luka
       50 - Čemažar Max
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Oman Ambrož
       5 - Klemenčič Vid
  45'     3 - Trebec Aleksander
       18 - Marković Nemanja
  45'     11 - Bajželj Lan
       15 - Gostan Zevnik Dan
  49'     13 - Geister Jakob
       14 - Ajdovec Amadej
  49'     6 - Velikovrh Ožbej
       17 - Dagarin Gal
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan