align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: Niko Železniki - Žiri-Ledine 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Trojar Jure (V)
  2  Lotrič Aljaž
  3  Kavčič Miha
  4  Primožič Luka
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Jensterle Ksaver
  7  Dolinar Jan
  8  Šmid Izak
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
   Žiri-Ledine
Priimek in ime
  2  Brus Jerneja
  3  Kramperšek Tine (K)
  4  Bizjak Nika
  5  Gantar Gal
  6  Trček Jakob
  7  Vehar Menegatti Lovro
  8  Brus Oskar Danjel
  9  Oblak Rok
  10  Lapajne Tim
  11  Mravlja Miha
  12  Lapajne Tine (V)
  Rezervni igralci
  13  Pinterič Matjaž
  14  Frakelj Matic
  15  Marenk Marko
  Rezervni igralci
  13  Mrak Jernej
  14  Primožič Matic
  15  Kumer Erik
  16  Perko Dejan
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   Žiri-Ledine
   Šuligoj Uroš
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 0 10 - Lotrič Škoda Maks (33')
   2 : 1 10 - Lotrič Škoda Maks (58')
   3 : 1 11 - Purgar Erik (61')
   Žiri-Ledine
   1 : 1 11 - Mravlja Miha (42')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Žiri-Ledine
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Žiri-Ledine
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  40'     13 - Pinterič Matjaž
       6 - Jensterle Ksaver
  64'     14 - Frakelj Matic
       2 - Lotrič Aljaž
   Žiri-Ledine
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Kumer Erik
       6 - Trček Jakob
  67'     13 - Mrak Jernej
       9 - Oblak Rok
  68'     14 - Primožič Matic
       8 - Brus Oskar Danjel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan